Zapisz się bezpłatnie

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Wiem, że Twój sukces sprzedażowy jest coraz bliżej!

Porozmawiajmy, jak zoptymalizować działania marketingowe Twojej firmy.

Zapisz się bezpłatnie

Jeśli inwestycja w marketing Twojej firmy nie przekłada
się na wzrost sprzedaży, to oznacza tylko jedno - niedostosowanie działań. To, co sprawdza się u Twojej konkurencji, niekoniecznie będzie odpowiednie u Ciebie. Postaw na skuteczny marketing, który realizuję już od
14 lat. Wspólnie przyjrzymy się Twoim dotychczasowym działaniom, wyznaczymy cele biznesowe, a ja wspólnie
z zespołem projektowym wypracuję dla Twojej firmy konkretne rozwiązania na Twoje problemy.

lub zadzwoń: 533 031 729

W jakim zakresie mogę Ci pomóc?

Strategie

SEO

Google Ads

Social Media

Copywriting

Prowadzenie bloga firmowego

Szkolenia

Tworzenie stron www

Jesteśmy strategami, którzy odnajdują się w każdej sytuacji! Wychodzimy z założenia, że w trudnościach należy widzieć możliwości. Dlatego też wiemy doskonale, w jaki sposób budować treści oraz je promować, by generować dla deweloperów jak największą liczbę wartościowych leadów.

Wspieramy naszych klientów w zakresie tworzenia nowych narzędzi komunikacji. Potrafimy wskazać, jak w kilku krokach przenieść działania sprzedażowe z offline do online. Stawiamy na współpracę przez wielkie "W", bo do tanga sukcesu zdecydowanie potrzeba dwojga!

Opinie

Bardzo cenię sobie 4People. Dostarczają wartościowe treści, dzielą się wiedzą, edukują swoich klientów, by w nienachalny sposób pokazać, że warto im zaufać. Tam gdzie jedni widzą ciemność, oni widzą i pokazują światło - wiedzą co, po co, kiedy i dlaczego.Zarówno webinary jak i konsultacje wiele wnoszą. Praktycy, eksperci i profesjonaliści. Polecam!

Katarzyna Porc

Przeczytaj nasze artykuły:

Magdalena Tomaszewska

Patryk Kułagowski

Dominika Rzepa

Grzegorz Kaim

Doradzam klientom biznesowym w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań, które usprawniają ich komunikację z klientami oraz partnerami biznesowymi. Wspieram ich również w budowaniu wizerunku ich przedsiębiorstw, aby w efektowny sposób spełniał oczekiwania ich grupy docelowej oraz dobrze prezentował ich wartości.

Działania marketingowe realizuję w oparciu o rzetelny research i konkretne liczby. Dzięki takiemu podejściu działania, które proponuję nie są dziełem przypadku.

W branży marketingowej pracuję już od ponad 10 lat i cały czas jestem na bieżąco z nowymi trendami w branży marketingowej, jak i nowymi rozwiązaniami, które mogą usprawnić pracę moich klientów.

Prywatnie podróżuję, prowadząc wraz z żoną fanpage Szlajam się, jestem fanem hokeja oraz zbieram płyty cd, winyle i kaszkiety.

Zapisz się na bezpłatną konsultację. Oddzwonię aby omówić szczegóły.

lub zadzwoń: 533 031 729

+48 32 307 65 47

napisz@4people.pl